Lektorky znakování s nemluvňaty

Jmenuji se Renata Kočí a narodila jsem se v roce 1981 v Ostravě. V Brně jsem vystudovala VŠ, seznámila se s manželem a už jsme zde zůstali. V březnu 2008 se nám narodil syn, díky kterému jsem se začala zajímat o znakování s miminky.
Tato metoda mě nadchla natolik, že jsem začala pořádat vlastní kurzy znakování pro slyšící nemluvňata.
Nyní jsem maminkou 4 dětí, takže jsem měla spoustu příležitostí ověřit si, že znakování opravdu funguje, i když je každé dítě jiné ;)
Aktuálně nastupuji po dlouhé rodičovské do svého zaměstnání a tak prezenční kurzy svěřuji lektorce Dáši, která věřím, že s Vámi objeví krásu znakování stejně nadšeně jako já ;)


Jmenuji se Dáša. Ve svých 18 letech jsem poprvé dostala příležitost pracovat s dětmi a od té doby jsem se jí nepustila. Začala jsem na velmi obtížné kategorii “puberťáků” a směle rok za rokem pokračovala k několika níže postaveným věkovým milníkům. V mé práci pedagoga volného času jsem se dostala až k hranici tří let, s kterou přišla i nabídka vést pohybové kroužky rodičů s dětmi.
S příchodem syna se mi otevřely další možnosti k nahlédnutí pod pokličku daleko mladších a zvídavějších objevitelů našeho všedního života.
A právě teď bych vás ráda provedla znakováním, díky kterému se vám naskytnou příležitosti k porozumění toho, co se v těch malých hlavičkách odehrává.